Radio-kontrola vozidel

Rate me now!
4.00

 
Radio-kontrola vozidel Image:
Radio-kontrola vozidel
 
 

Radio-kontrola vozidel

Radio-kontrola vozidel , Hobby kvalitu R / C, Model rádiem-řízené auto, Nitro R / C, R / C auto, Radio kontrolované buggy, Radio kontrolované auto, Radio Kontrolovaná Cars, Rádiové ovládání auta, Radio kontrole kamionu, Rc auta, RC auta, Dálkově ovládané auto, Dálkové ovládání auta
A rádiem-řízené auto (R / C auto) je napájen řízený model auta na dálku pomocí rádiového řídicího systému. Vstupy z joysticky na vysílač se posílají do auta na palubě přijímač. Přijímač interpretuje rozhlasové signály a posílá elektrické impulsy pro servo a elektronickým regulátorem otáček, díky čemuž je model zase svého kola a spustit motor. Radio-kontrolovaných vozidel se může pohybovat od jednoduché "stop-go" hračky, které mají konkurenční závodní modely, které rysem všech složitostí a nastavení jejich plný-size protějšky. Budova, jízdy, a upravuje rozhlasových-řízené auto sestavy je oblíbeným koníčkem.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Radio kontrolovaných vozidel, Toy osobních a nákladních automobilů, Hračky.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Race chůzi 2.Kuličky 3.Cubbies 4.Rybaření
5.Supersport Racing 6.Folkrace 7.Boules 8.Korfbal
1.race-chůzi, 2.kuličky, 3.cubbies, 4.rybaření, 5.supersport-racing, 6.folkrace, 7.boules, 8.korfbal

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Richard Masoner s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Radio-kontrola vozidel) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share