Ples Hokej

Rate me now!
4.35

 
Ples Hokej Image:
Ples Hokej
 
 

Ples Hokej

Ples Hokej , Ples Hokej, Palubní hokej, Dek hokej, Vjezd hokej, Pozemní hokej, Silniční hokej
Street hokej (také znám jako Road hokej, palubní hokej, pozemní hokej, nebo kuličková hokej) je typ Hokej hrál s nebo bez bruslí. Je možné hrát buď s puk nebo míč, přestože válcovém puk je nutná v případě, kdy nejsou na ledě. Obecně platí, že hra se hraje s malou na žádné ochranné prostředky, tedy intenzivní fyzický kontakt není příliš časté a hraje bez těla kontrolu ale povolení úroveň fyzického kontaktu podobný, který umožnil v basketbalu. Pokud se puk se používá, pokud jde o bezpečnost na puk obvykle nesmí být vznesena ve vzduchu (zrušeno nebo kryté). Nicméně, pravidla a hrací stylů může se lišit od oblasti k oblasti, v závislosti na tradice určité skupiny nedodržoval. Street hokej je běžně hrál ve Spojených státech a Kanadě. Beach Hockey, změnu ulice hokej, je společný pohled na jižní Kalifornii pláže.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Hokej.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Jazz Dance 2.Fotbal (fotbal) 3.Taekwondo 4.Pozemek plachtění
5.Moderní pětiboj 6.Powerlifting 7.Horolezectví 8.Roller derby
1.jazz-dance, 2.fotbal-(fotbal), 3.taekwondo, 4.pozemek-plachtění, 5.moderní-pětiboj, 6.powerlifting, 7.horolezectví, 8.roller-derby

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu robotpolisher s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Ples Hokej) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share