Paralelní Bary

Rate me now!
2.55

 
Paralelní Bary Image:
Paralelní Bary
 
 

Paralelní Bary

Paralelní Bary , Gymnastika bradla, Bradla (gymnastika), P bary
Dvou paralelních tyčí tvoří umělecká gymnastika přístroj použit pouze samčí gymnasts. Tyče jsou podporovány kovové nebo ocelový rám. Tyče jsou vyrobeny ze dřeva nebo z plastu nebo z kompozitních materiálů. Rutin sestávají ze široké škály různých dovedností, přes kterou gymnastku musí splňovat určité požadavky. Typický výkon na paralelní barech bude zahrnovat kyvné dovednosti v podpoře pozice (na ruce), a zavěšené poloze a paže postoj; manipulací každého z těchto houpačky, gymnastka je schopné vykonávat různé salta a otáček. Navíc souběžně bar rutinami někdy mají sílu nebo statická přídržná dovednost. Konečně, každý rutina končí s působivou demontovat, která může být provedena z konců tyče nebo z boku přístroje. A společné, jednoduše demontovat je zpátky, kde gymnastka začíná houpání vpřed v přední podporu mezi tyče a provádí jeden backflip, že cestuje v příčném směru po jednom z barů na stánku vedle přístroje.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Uměleckou gymnastiku přístroje.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Krátká trať rychlostní bruslení 2.Skok do dálky 3.Parašutismus 4.Koňské dostihy
5.Grass Track 6.Latinské Dance 7.Galský fotbal 8.Pickleball
1.krátká-trať-rychlostní-bruslení, 2.skok-do-dálky, 3.parašutismus, 4.koňské-dostihy, 5.grass-track, 6.latinské-dance, 7.galský-fotbal, 8.pickleball

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Adam Rifkin s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Paralelní Bary) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share