Pěší turistika

Rate me now!
2.10

 
Pěší turistika Image:
Pěší turistika
 
 

Pěší turistika

Pěší turistika , Bushwalker, Bushwalkers, Bushwalking, Bushwhacking, Bush chůzi, Tramp, Turisté, Turistika (pozemní)
Slovo 'turistika' je srozumitelná ve všech anglicky-mluvící země, ale existují rozdíly v použití. V některých místech, mimo-turistická stezka, se nazývá 'Cross-country turistická', 'bushwhacking', nebo 'bushbashing'. Ve Spojeném království, turistika je trochu starý-nemoderních slovo s varianta více srdečnost a výkon než mají venku; aktivity zde popisované se nazývá lezení po horách nebo jednoduše 'chůze'. Australané používat termín 'bushwalking' pro on-a off-turistická stezka. Novozélanďané použití 'plahočení' (zejména pro jednodenní výlety i delší), 'chůze' nebo 'bushwalking'. Pěší turistika v horských oblastech Indie a Nepálu a na Vysočině a východní Afrika se někdy nazývá 'trekking'. Jednodenní turistika, se nazývá 'backpacking' v některých částech světa. Pěší dlouhá stezka-vzdálenost od začátku do konce, je označováno jako 'thru-turistika' v některých místech.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Scoutcraft, Turistické aktivity.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Diplomacie 2.Hare Coursing 3.Silniční závodní kolo 4.Volný běh
5.Připojte Čtyři 6.Frontenis 7.Pětiboj 8.Autograss
1.diplomacie, 2.hare-coursing, 3.silniční-závodní-kolo, 4.volný-běh, 5.připojte-čtyři, 6.frontenis, 7.pětiboj, 8.autograss

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Lauren "Lolly" Weinhold s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Pěší turistika) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share