Nárazníkem bazén

Rate me now!
3.00

 
Nárazníkem bazén Image:
Nárazníkem bazén
 
 

Nárazníkem bazén

Nárazníkem bazén
Nárazníkem bazénu je příležitostnou hru hrál kulečník na osmiúhelníku (nebo, výjimečně, obdélníkové) tabulka s jednou kapsou zaměřený na každém konci. Většina tabulek má 12 nárazníků, i když některé tabulky mají 14 nebo 16. Dva nárazníky obklopující každého kapsy s dalšími osmi uspořádány v tabulce midlines odchodu centrem vesmíru jen dostatečně velké pro míč projít. Tabulky s 14 nárazníky mají tři spíše než dva nárazníky na každou stranu od středu místa na trati uprostřed mezi dvěma otvory. Hra se hraje s 5 červenými a 5 bílých koulí, s jedním označené míč v každém setu. Hra může být přehrávány v mnohem menší prostor než u většiny her, biliár, protože tabulky jsou mnohem menší. Tento typ je většinou hrál kulečník ve Francii.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Překážku billiard.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Na schovávanou 2.Pozemek plachtění 3.Staré Cat 4.Snowshoeing
5.Canyoneering 6.Ga-ga 7.Speedball (sport) 8.Test kriket
1.na-schovávanou, 2.pozemek-plachtění, 3.staré-cat, 4.snowshoeing, 5.canyoneering, 6.ga-ga, 7.speedball-(sport), 8.test-kriket

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Grant Hutchins s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Nárazníkem bazén) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share