Mahjong (Taipei)

Rate me now!
2.10

 
Mahjong (Taipei) Image:
Mahjong (Taipei)
 
 

Mahjong (Taipei)

Mahjong (Taipei) , Informatizovaný Mahjong, Mahjongg Solitaire, Šanghaj (počítačová hra), Šanghaj (hra), Šanghaj (pasiáns), Šanghaj (video hra), Šanghaj solitér, Mahjong Solitaire, Mahjongg Solitaire, Taipei (hra)
Mahjong Solitaire je solitér vyrovnání hry, která používá sadu Mahjong dlaždice spíše než karty. Je také známá jako Šanghaj solitér, elektronické nebo počítačové Mahjong, Mahjong Solitaire, Mahjong Solitaire, a omylem, jako Mahjong. Na dlaždice pocházejí ze čtyř-hráč hru populární ve východní Asii je známo jako Mahjong. Na 144 dlaždice jsou uspořádány ve zvláštním čtyři vrstvy-model s tváří nahoru. A dlaľdice má být otevřený nebo vystaven, pokud může být přesunuty buď vlevo nebo vpravo bez narušení ostatních tašek. Cílem je, aby odpovídaly otevřené párů identických obkladů a odstraní je z desky, vystavují se podle nich pro dlaždice hrát. Hra končí, když všechny dvojice dlaždice byly odstraněny ze hry, nebo když není vystaven zbývající páry. (I když některé implementace, např. GNOME Mahjongg nabídnout zamíchat na dlaždice, kdy neexistují žádné vystavených párů zbývajících; vám vždy mohli "vyhrát" hra.) Mahjong Solitaire je možné přehrát pomocí skutečné dlaždice a speciální dřevěný rám pro set-nahoru.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Activision hry, Počítačové mahjong, Mahjong, Microsoft Zábava Pack, Microsoft hry, Puzzle hry.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Taekwondo 2.Pozemek plachtění 3.Fotbal 4.Ice dostihy
5.Horolezectví 6.Trojitý skok 7.Kyudo 8.Pět-pin bowling
1.taekwondo, 2.pozemek-plachtění, 3.fotbal, 4.ice-dostihy, 5.horolezectví, 6.trojitý-skok, 7.kyudo, 8.pět-pin-bowling

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Prince Roy s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Mahjong (Taipei)) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share