Lakros

Rate me now!
2.15

 
Lakros Image:
Lakros
 
 

Lakros

Lakros , Baggataway, Baggatiway, Obor lakros, Indiáni vytvořili lakros, Lacross, Lakros (sport), Lakros přehrávač, Lakros přehrávače, La Cross, Outdoor lakros
Lakros je úplné kontaktní sport tým hrál pomocí pevné gumové kouli a dlouhá raketa manipuluje tzv. Crosse nebo lakros hůl. V čele se Crosse má volné čisté navlékl do něj hráč, který umožňuje držet lakros míč. Urážlivě Cílem hry je použít lakros držet úlovek, s sebou, a složit míč ve snaze skóre, které nakonec hurling míč do soupeřova branka. Defenzivně objektu je udržet kolidujícími bodování týmu a připravit je o míč díky využití držet kontrolu a tělo kontaktu. Existují tři různé verze tohoto sportu: pánské lakros žen lakros a krabice lakros.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Míčové hry, První národů kultury, Native americkou kulturu, Sportovní pravidla a předpisy, Kolektivní sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Spuštění 2.Rotace 3.Boxing 4.FMX nebo nohu motokros
5.Clay Pigeon střelbě 6.Wing Chun 7.Kenjutsu 8.Krytý fotbal
1.spuštění, 2.rotace, 3.boxing, 4.fmx-nebo-nohu-motokros, 5.clay-pigeon-střelbě, 6.wing-chun, 7.kenjutsu, 8.krytý-fotbal

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Curt Gibbs s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Lakros) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share