Kanoistika

Rate me now!
2.20

 
Kanoistika Image:
Kanoistika
 
 

Kanoistika

Kanoistika , Kanoista, Canoer, Kanoe flatwater dostihy, Vodácká, Konkurenční kanoistika, Flatwater, Flatwater kanoistika, Krakorec Kanoistika, Paddler
Kánoe je činnost brouzdaliště kanoe za účelem rekreace (také nazývané vůz cesta), sport, nebo doprava. Obvykle se týká výhradně pomocí pádlo pro kanoe pohánět pouze s lidskou svalovou sílu. A kajak je poháněno pomocí pádlo s dvěma břity, kde paddler sedí s nohama většinou prodloužena před nimi, zatímco kanoe jsou pohonem pomocí jediné-nebo dvoulůžkových-lopatkami pádla, kde paddler - a "kanoista" nebo "canoer" - je klečí nebo sedí na sedadle, nebo jít s jejich kolenou ohnuté nohy, a jejich více či méně pod nimi. Kajaky jsou většinou zavřené-decked čluny s špricka, zatímco kánoe bývají otevřené čluny. Existují také otevřené a uzavřené kajaky kánoe. Technicky je kajak lze chápat jako zvláštní druh kanoi. Kdy přesně kanoe lze nazvat kajak je obtížné určit, i když, a často svévolné. Mezinárodně se kanoistika se používá jako obecný pojem pro obě formy i když jde "pádlo sportovní", nebo "kanoe / kajak", jsou také použity. V Severní Americe, 'kanoistika' obvykle vztahuje pouze na kanoích, na rozdíl od obou kanoe a kajaky. Brouzdaliště jeden kajak je také označována jako kayaking.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Canoers, Individuální sporty, Olympijské sporty, Závodní sport, Survival dovednosti.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Staré Cat 2.Ice dostihy 3.Triatlon 4.Reining
5.Slamball 6.Pět-piny 7.Atlatl 8.Ultramaratonec
1.staré-cat, 2.ice-dostihy, 3.triatlon, 4.reining, 5.slamball, 6.pět-piny, 7.atlatl, 8.ultramaratonec

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Brendon s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Kanoistika) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share