Jednotný veslo

Rate me now!
2.25

 
Jednotný veslo Image:
Jednotný veslo
 
 

Jednotný veslo

Jednotný veslo
A jediné veslo je veslařských lodí určen pro jednu osobu, která pohání loď se dvěma vesla, jednu v každé ruce. Výraz 'jediné veslo' obvykle odkazuje na sport konkurenčního veslování: a skif má podobné uspořádání, ale je obecně větší a pomalejší a více hodí do vody, nebo hrubší nesoucí zatížení. Jednotný veslo je jedním z odvětví uznanou Mezinárodní Rowing federace a Olympijské hry, které stanoví minimální hmotnost člunu as 14 kg: průměrná délka se pohybuje kolem 8,2 m (27 stop). Jedná se o 2. nejpomalejšímu kategorii závodní člun, a konkurenti jsou uznávány v jiných rowers jako jedny z nejpřísnějších, jak fyzicky, tak psychicky: svobodný veslování je někdy nazývána 'králova třída'. vliv na jejich pohybu na rovnováhu a rychlost. Jednotný veslování čas zkoušky a závody se někdy používají k měření jednotlivce 'veslování schopnost pro výběr do větších lodí, neboť každý veslař schopnosti lze měřit přímo a není žádný příspěvek od jiných členů posádky. Nicméně schopnost veslování a zametat-veslo veslování schopnosti nejsou stejné. Mocné a provést otočka-veslo rowers nemusí být schopen prokázat své schopnosti v jediné veslo, kde rovnováha a technika jsou kritičtější.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Historie veslování, Rowing.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Barrel Racing 2.FMX nebo nohu motokros 3.Krátká trať rychlostní bruslení 4.Skok do dálky
5.Luge 6.Jai-Alai 7.Geo caching 8.Latinské Dance
1.barrel-racing, 2.fmx-nebo-nohu-motokros, 3.krátká-trať-rychlostní-bruslení, 4.skok-do-dálky, 5.luge, 6.jai-alai, 7.geo-caching, 8.latinské-dance

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Emma s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Jednotný veslo) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share