Horolezectví

Rate me now!
2.25

 
Horolezectví Image:
Horolezectví
 
 

Horolezectví

Horolezectví , Přivázat stanice, Horolezectví systém, Leader (horolezectví), Rock-lezení, Rockclimber, Rockclimbers, Rockclimbing, Rock stoupání, Horolezec, Rock horolezců, Druhý (horolezectví)
s cílem dosáhnout vrcholu v tvorbě nebo konci před-definované trasy. Horolezectví je podobný Scrambling (další činnost škálování z kopce a podobné tvary), ale lezení je obecně liší podle jeho potřeba pro používání v horolezecké ruce držet svou vlastní váhu, a to nejen poskytovat rovnováhu. Horolezectví je fyzicky a psychicky náročný sport, který často testy horolezec sílu, vytrvalost, pohyblivost a rovnováhu společně s jeho mentální kontrolou. Může to být nebezpečný sport a znalost správného horolezecké techniky a využití specializovaných horolezecké vybavení je nezbytné pro bezpečné dokončení trasy. Široká škála skalních útvarů po celém světě vedla horolezectví oddělit do několika různých stylů a sub-disciplín, které jsou popsány níže.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Horolezectví, Lokomoční.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Jumping 2.Rowing 3.Air Racing 4.Volejbal
5.Jeu de paume 6.Tlouci pěstmi Horse 7.Tetherball 8.Kite buggy
1.jumping, 2.rowing, 3.air-racing, 4.volejbal, 5.jeu-de-paume, 6.tlouci-pěstmi-horse, 7.tetherball, 8.kite-buggy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Alex Indigo s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Horolezectví) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share