Gatka

Rate me now!
2.20

 
Gatka Image:
Gatka
 
 

Gatka

Gatka , Sanatan Sikh Shastar Vidiya, Shastar Vidiya, Shaster Vidya
Gatka Punjabi: ਗਤਕਾ, gatkā je Sikh obranné a útočné bojové umění spojené s Sikhs (ale otevřený komukoli), která se zaměřuje na infusing fyzického bojové umění s oběma duchovní a duševní. Gatka je také název pro dřevo používané pro cvičí boj s mečem. Gatka vznikl v Paňdžábu regionu a byla používána Sikh armády & síly proti Mughals, především v reakci na represivní či agresivní politiky. Gatka je zřídka používané v boji proti dnes, a se vyvinul do sportu a výstavní formě uvedené v Sikh festivalech. Gat: prostředky milosti, osvobození, a jde do své vlastní moci. Ka: rozumí ten, kdo patří, nebo ten, který je součástí skupiny.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Bojové sporty, Indické bojové umění, Individuální sporty, Romanized Punjabi slova, Sikh historie, Sikhismus.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Trezor 2.Trick zastřelil soutěže 3.Diplomacie 4.Hare Coursing
5.Stan vykolíkování 6.Glima 7.Připojte Čtyři 8.ZUI Quan
1.trezor, 2.trick-zastřelil-soutěže, 3.diplomacie, 4.hare-coursing, 5.stan-vykolíkování, 6.glima, 7.připojte-čtyři, 8.zui-quan

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Jasleen Kaur s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Gatka) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share