Eton Wall hry

Rate me now!
3.55

 
Eton Wall hry Image:
Eton Wall hry
 
 

Eton Wall hry

Eton Wall hry
Eton na zeď hra vznikla na Eton College. Má podobný jak moderní sport Ragby a football.It se hraje na pás terénu 5 metrů široké a 110 metrů vedle mírně zakřivené cihlové zdi. Nejdůležitější zápas je výroční den svatého Ondřeje to hra, která se hraje mezi týmem "Collegers" a tým "Oppidans". Přestože College má pouze 70 žáků (tento počet byl tradičně počet Kings College v Akademická jak stanoví King Henry VI) vybrat ze svého týmu, v porovnání s 1250 nebo tak Oppidans, College má jednu velkou výhodu: pás leží o 'College Pole', a fotbalové hřiště vedle Slough-na-Eton Road k nimž úřadující držitel College Wall má kontrolu. Na tradiční St Andrew den zápasu, v Oppidans přelézat zdi, po jejich házení přes čepice v defiance ze školy. Nicméně, v praxi je obvyklé, je umožnit Oppidans použít, když budou chtít.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Eton College, Školní sport ve Spojeném království, Tradiční fotbalový.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Sprint 2.Kite létání 3.Balet Dance 4.Fotbal
5.Táhnout závodní motocykl 6.Quad čtyři 7.Baskičtinu pelota 8.Kickball
1.sprint, 2.kite-létání, 3.balet-dance, 4.fotbal, 5.táhnout-závodní-motocykl, 6.quad-čtyři, 7.baskičtinu-pelota, 8.kickball

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Frederic Humbert s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Eton Wall hry) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share