Eskrima

Rate me now!
4.95

 
Eskrima Image:
Eskrima
 
 

Eskrima

Eskrima , Arnis de mano, Arnis Stick, Arnis hole, Escrima, Eskrimador, Eskrima Stickfighting, Kali (bojové umění), Kali (bojové umění), Kali bojová umění, Kali Stick, Kali hole, LaPunti Arnis de Abanico, Rattan (zbraně), Rattan Stick, Rattan hole, Serrada
"Eskrima" nebo "Escrima" odkazuje na třídu Filipino Martial Arts, které kladou důraz na hůl a boj s mečem. Pojem a umění zřejmě pochází z portugalského slova "esgrima", což je termín pro oplocení. Ostatní podmínky, které vstoupily v běžném používání zahrnují "Kali" a "Arnis de Mano" ( "postroj z ruky"), občas se zkratka "FMA" na jedno použití. Eskrima a Arnis jsou jedny z mnoha jmen převážně používané na Filipínách dnes odkazovat na tyto sporty. Jméno Kali, přestože primárně používá ve Spojených státech a Evropě, se jen zřídka používá na Filipínách a ve většině případů je neznámé slovo. Ale vzhledem k popularitě tohoto období mimo Filipíny a vliv zahraničních lékařů, termín Kali je stále více uznáván a přijaty na Filipínách. Kališ, jak se používá na Filipínách, se odvolává na meč. Je často mylně jako synonymum nebo derivátové podobě kali (poznámka: suffixation z "s" není v Filipínština jazyky či dialekty uvést pluralita). Avšak pro všechny záměry a účely, Eskrima, Arnis, Arnis de Mano, Kali a FMA všechny se vztahují k téže rodiny Filipínština zbraně-založené bojová umění.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Filipínské bojové umění, Bojová umění Malajština souostroví, Stick bojuje.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Cubbies 2.Snorkeling 3.Sprint 4.Noodling
5.British Bulldogs 6.Mahjong 7.Snowboarding 8.Air Racing
1.cubbies, 2.snorkeling, 3.sprint, 4.noodling, 5.british-bulldogs, 6.mahjong, 7.snowboarding, 8.air-racing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Adam Hally s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Eskrima) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share