Duckpin bowling

Rate me now!
4.50

 
Duckpin bowling Image:
Duckpin bowling
 
 

Duckpin bowling

Duckpin bowling , Duckpins, Duck pin bowling
V duckpin bowling, hráči pokusí srazit přes bowling kolíky s bowling míč. Míče používané v duckpin bowling jsou výrazně menší než ty, které se používají v deseti-pin bowling a váží jeden a dva kilogramy. Buřinky opakovaně házet nebo rolích míč stanoví pruhu ve snaze srazit na bowling kolíky více. Piny, jako jsou plesy, jsou menší než jejich deset-pin ekvivalenty, a proto je obtížnější tlučte všech dolů s jediným hodit. Kolíky jsou uspořádány v trojúhelníkovém módní totožný se používá v deseti-pin bowling. Hra se hraje v bowlingové dráhy, které mají několik pruhů, což umožňuje více skupin buřinky hrát současně. Pruhy jsou dlouhé obdélníkové dřevěné povrchy ohraničená na obou stranách do žlabů. Buřinky zpráva míč ze za faul řádek, který odpovídá na malý okraj obdélníku, ve snaze zasáhnout kolíky, které jsou umístěny na vzdálenějším konci tohoto pruhu.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Bowling.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Statické trapéz 2.Chňapnout 3.Air Racing 4.Lahev bazén
5.Vovinam 6.Hydroplán dostihy 7.Tetherball 8.Drag Racing
1.statické-trapéz, 2.chňapnout, 3.air-racing, 4.lahev-bazén, 5.vovinam, 6.hydroplán-dostihy, 7.tetherball, 8.drag-racing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu John s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Duckpin bowling) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share