Cyklo-kříž

Rate me now!
3.05

 
Cyklo-kříž Image:
Cyklo-kříž
 
 

Cyklo-kříž

Cyklo-kříž , Cyklokros
. Cyklo-kříž má nějaké zjevné paralely s Cross-country a cyklistické kritérium dostihy. Mnoho z nejlepších jezdců cyklo-kříž kříž vlakem v dalších cyklistických disciplínách. Nicméně, cyklo-kříž dosáhla velikosti a popularity, že závodníci jsou odborníci a mnoho závod nikdy nic, ale napříč cyklo-závodů. Cyklo-Cross kola jsou podobné závodní kola: lehká, s úzkými pneu a pusť řídítek. Avšak také sdílejí vlastnosti horských kol s tím, že využívá hrbolatý běhounu pneumatiky pro trakci, a konzolový styl brzdy pro schválení nutná kvůli Bahnité podmínek. Musí mít lehké, protože konkurenti potřebují k výkonu své kolo k překonání překážky nebo svahy příliš strmé stoupání až do sedla. Před očima konkurentů zápasí o zřízení Bahnité svahu s jízdními koly na ramenou je klasický obraz o sport, i když unridable úseky jsou obecně velmi malý zlomek ze závodu vzdálenost.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Zimní sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Pato 2.Vrh koulí 3.Telemark lyžování 4.Kuličky
5.Hrdlořez (bazén) 6.Vzpírání 7.Surf rybolov 8.Brazilský-druh bojového umění
1.pato, 2.vrh-koulí, 3.telemark-lyžování, 4.kuličky, 5.hrdlořez-(bazén), 6.vzpírání, 7.surf-rybolov, 8.brazilský-druh-bojového-umění

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu johnthescone s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Cyklo-kříž) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share