Curling

Rate me now!
2.15

 
Curling Image:
Curling
 
 

Curling

Curling , Natáčka, Curling (sportovní), Curling stadion, Curling rock, Volný stráže zóny, Roaring hra, Zametání (sport), Hukot hra
Curling je sportovní tým s podobností na mísy a zamíchat penze, kterou hrají dva týmy z každé čtyři hráče na obdélníkový list pečlivě připravený led. Týmy střídat posuvné těžké, leštěné žulové kameny po ledě na cíl (který se nazývá domu). Dva zametače s košťata doprovází každou rock a používání zařízení a načasování jejich nejlepší rozsudku společně s směrem od svých ostatních spoluhráče na pomoc přímým kameny jejich klidové místo. Složité povahy kamene a umístění zastřelil výběr vedl některé odkazovat na curlingového jako "šachy na ledě".
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Olympijské sporty, Přesné sporty, Scottish vynálezy, Sport v Kanadě, Sport ve Skotsku, Kolektivní sporty, Zimní sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Chicago 2.Hod kladivem 3.Statické trapéz 4.Rowing
5.Plážový fotbal 6.Swing Dance 7.Jeu de paume 8.Rozteč a putt
1.chicago, 2.hod-kladivem, 3.statické-trapéz, 4.rowing, 5.plážový-fotbal, 6.swing-dance, 7.jeu-de-paume, 8.rozteč-a-putt

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Randy s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Curling) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share