Cowboy

Rate me now!
2.15

 
Cowboy Image:
Cowboy
 
 

Cowboy

Cowboy , Skot rančeři, Cowbody, Kovbojové, Cowdude, Pasák krav, Pasák krav, Chovatel dobytka, Pasák krav, Cowpokes, Honák, Cow poke, Paniola, Waddie
A kovboj je zvíře, které má tendenci pasák dobytka na ranče v Severní Americe, tradičně na koni, a často se provádí mnoho dalších ranč-související úkoly. Historické americký kovboj z konce 19. století se stal postavou zvláštní význam a legend. A podtypu nazývá Wrangler, konkrétně sklon koně používají k práci dobytka. Vedle ranče práce, některé práce na kovboje nebo se účastnit Rodeos. Cowgirls první definován jako na konci 19. století, měl méně-dobře zdokumentované historické role, ale v moderním světě zavedly možnost pracovat na prakticky totožné úkoly a získal značný respekt k jejich úspěchům. Existují také dobytek handlery v mnoha jiných částech světa, zejména v Jižní Americe a Austrálii, kteří vykonávají podobnou práci na kovboje ve svých národů.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Americký pěstiteli dobytka, Cowboy kultury, Krasojezdectví, Horse dějiny a vývoj, Pastevci, Západní-styl koni.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Stále prstenů 2.Kanoistika 3.Aikido 4.Geocaching
5.Paintball 6.Lukostřelba 7.Alpské lyžování 8.Kilikiti
1.stále-prstenů, 2.kanoistika, 3.aikido, 4.geocaching, 5.paintball, 6.lukostřelba, 7.alpské-lyžování, 8.kilikiti

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Terry Shuck s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Cowboy) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share