Chňapnout

Rate me now!
2.75

 
Chňapnout Image:
Chňapnout
 
 

Chňapnout

Chňapnout , Zvedání závaží, Weight-zvedací, Vzpěrač, Vzpírání cvičení, Vzpírání rukavice, Vzpěrač, Vzpírání
Vzpírání, nazývaného také olympijské vzpírání a olympijské-styl vzpírání, je sport, ve kterém účastníci pokusu o maximální přípustné hmotnosti jediného výtahu z vzpěračská činka hmotnost naložené talíře. Tyto dva vleky jsou v současné době soutěžili čisté a trhnout a polapit. Složené slovo "vzpírání" se často nesprávně používá pro označení hmotnosti školení. Čisté a stiskněte byla jiná technika vzpírání, přerušeno kvůli obtížím při posuzování správné formě. Ve srovnání s powerlifting která zkoušky limit síly, vzpírání testy balistických limity (výbušná síla) s menší hmotností tak, že výtahy musí být provedeny rychleji a s větší mobilitou a to z důvodu většího rozsahu pohybu během vleky. Přestože je relativně málo konkurenceschopnou olympijské manipulátory, výtahů a jejich součásti jsou běžně používají špičkoví sportovci na vlak pro výbušnou sílu a funkční.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Individuální sporty, Olympijské sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Unášená 2.One Day Mezinárodní 3.Dáma 4.Skeleton
5.Americký házená 6.Dámy 7.Rytmickou gymnastiku 8.Big-hra rybolov
1.unášená, 2.one-day-mezinárodní, 3.dáma, 4.skeleton, 5.americký-házená, 6.dámy, 7.rytmickou-gymnastiku, 8.big-hra-rybolov

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Keven Law s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Chňapnout) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share