Capoeira

Rate me now!
4.20

 
Capoeira Image:
Capoeira
 
 

Capoeira

Capoeira , Brazilského bojového umění, Capalera, Capioera, Capoeira Regionální, Capoeirista, Capoera, Capoeria, Capoiera, Capoiero, Capoira, Karibik bojová umění, Carribian bojová umění, Kahpoweara, Kahpowearah, Kapoira, Kapu'ejɾɐ, Kapu'ejra
Capoeira je brazilské umělecké formě, která ritualizes pohyb od bojových umění, hry a tance. Vznikl v Brazílii po nějaký čas v 16. století v oblasti známé jako Bahia, Pernambuco, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro a Sao Paulo. Účastníci vytvoří Roda nebo kruhu a střídat buď hrát na hudební nástroje, zpěv, nebo rituálně trénink s neútočícím soupeřem ve dvojicích ve středu kruhu. Hra se vyznačuje tekutin akrobatické hrát, feints a rozsáhlé využití podkladu, včetně zametá, kopy a headbutts. Méně často používané techniky patří koleno-stávky, slaps, děrovačky, a tělo hodí. Její původ a účel je věc vzrušená debata s spektru argument počínaje názory Capoeira jako jednoznačně brazilského lidového tance na tvrzení, že se jedná o bitvu-ready bojují formou přímo potomky prastaré africké techniky.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Brazilské bojové umění, Latinskoamerické lidové tance, Divadelní bojovat, Válečné tance.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Capoeira 2.Napadající 3.Unášená 4.Marching Band
5.Vozík ragby 6.Mancala 7.Rošt fotbal 8.Pall Mall
1.capoeira, 2.napadající, 3.unášená, 4.marching-band, 5.vozík-ragby, 6.mancala, 7.rošt-fotbal, 8.pall-mall

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Paula Rey s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Capoeira) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share