Bull bojuje

Rate me now!
4.40

 
Bull bojuje Image:
Bull bojuje
 
 

Bull bojuje

Bull bojuje , Bull-Boj, Korida, Býčí zápasy a práva zvířat, Býčí zápasy, Bull boj, Bull bojuje, Bull bojuje, Samozřejmě camarguaise, Kritiky z býčích zápasech, La fiesta brava, Španělské Bull-Boj, Tauromaquia
Býčí zápasy nebo tauromachy (z řeckého ταυρομαχία - tauromachia, "býk-boj"), je tradiční podívaná ze Španělska, Portugalska, některá města v jižní Francii, a několika latinskoamerických zemích, v nichž jeden nebo více živých býků jsou rituálně zabit jako veřejná podívaná. Tradici, jak je praktikována dnes, zahrnuje profesionální toreros, kdo provádět různé formální pohybuje se záměrem, v průběhu jednotlivých fází boje, na které odvádějí, angering, nebo způsobují újmu na býka samotného. Takové manévry jsou prováděny zblízka, a může vést k poranění nebo dokonce smrt interpreta. Korida se obvykle uzavírá smrtí býka z dobře umístěné meč-tah jako finále. V Portugalsku, ve finále se skládá z tradice nazývá Pega, kde muži pokusit chytit a držet se jeho býčí rohy, když běží na ně. Forcados jsou oblečeni v tradičních kostýmech z damašků nebo samet, s dlouhými pletené čepice jako nosili na campinos (býk hlavičky) z Ribatejo.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Usmrcení zvířete.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Sumo 2.Bowling 3.Drezúra 4.Rodeo
5.Skijoring 6.Australský fotbal 7.Shidokan 8.koňské pólo
1.sumo, 2.bowling, 3.drezúra, 4.rodeo, 5.skijoring, 6.australský-fotbal, 7.shidokan, 8.koňské-pólo

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Ben Cumming s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Bull bojuje) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share