Boxing

Rate me now!
2.20

 
Boxing Image:
Boxing
 
 

Boxing

Boxing , Boxerský zápas, Boxing tahů, Boxing styly a techniky, Anglicky boxu, Knokaut umělce, Noble art, Cena-bojovník, Cena-bojuje, Prizefight, Prizefights, Cena boj, Cena bojuje, Box, Boxer, Boxerský, Sport box
Boxing (někdy také známý jako angličtina boxu nebo pěstní zápas), je boj proti sport, ve které jsou dvě účastníků, většinou stejnou hmotnost, bojovat navzájem se svými pěstmi. Box je dohlížet na rozhodčí a je obvykle zabývá během série jednoho až tří-minutové intervaly názvem kolech. Vítězství je dosaženo, pokud je soupeř udeřil dolů a nemohl se dostat před rozhodčí počítá do deseti vteřin, nebo v případě, že soupeř je považován za příliš poškozené, aby pokračovala. Neexistuje-li zastavení boje před dohodnutým počtem kol, vítěz se určí buď rozhodčí rozhodnutí nebo soudci 'scorecards.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Bojové sporty, Evropská bojová umění, Individuální sporty, Olympijské sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Fotbal 2.Pocket billiard 3.Squash tenis 4.Kulturistika
5.Kickball 6.Truck Racing 7.Silniční závodní 8.TT dostihy
1.fotbal, 2.pocket-billiard, 3.squash-tenis, 4.kulturistika, 5.kickball, 6.truck-racing, 7.silniční-závodní, 8.tt-dostihy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu luckysundae s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Boxing) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share