Bobová

Rate me now!
3.95

 
Bobová Image:
Bobová
 
 

Bobová

Bobová , Bobbsledding, Bobová dráha, Bobsledder, Bobsledders, Bobování, Bobsleighing, Bob sáně
Bobová, bobová dráha nebo bobsledge je zimní sport vynalezl Angličan v pozdních 1860s, ve které týmy se časovaným běží dolů úzkým, kroucení, nakloněný, ledové dráhy v gravitace-napájen sáně. Různé druhy vozíky přišlo několik let před první skladby byly postaveny v St Moritz, kde se původní bobsleds byly upraveny upsized Luge / Skeleton vozíky určené do dobrodružně bohatí pro přepravu cestujících. Všechny tři typy byly upraveny z chlapců dodání vozíky a toboggans. Konkurence samozřejmě následovat a chránit pracující třídy a bohaté návštěvníky v ulicích a byways St Moritz, majitel hotelu Caspar Badrutt, majitel historického Krup Hotel a později Palace Hotel, postavený v první familiérně nakonfigurován 'Half-pipe' koleje circa 1870. Má hostila sportovní během dvou olympiád a je dodnes používají.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Human-poháněná vozidla, Olympijské sporty, Závodní sport, Závodní vozidla, Kolektivní sporty, Zimní sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Boxing 2.Baseball 3.Paragliding 4.Slepá kriket
5.Skibob 6.Subak 7.Odlehčovací dostihy 8.Umělecké cyklistika
1.boxing, 2.baseball, 3.paragliding, 4.slepá-kriket, 5.skibob, 6.subak, 7.odlehčovací-dostihy, 8.umělecké-cyklistika

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Dave O s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Bobová) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share