Beagling

Rate me now!
2.30

 
Beagling Image:
Beagling
 
 

Beagling

Beagling , Beagling na koni
Beagling je lov zajíci, králíci, lišky a příležitostně se druh loveckého psa. A beagle pack (20-40 lovečtí psi), je obvykle následuje pěšky. Existuje však jedna balení druh loveckého psa v USA, které jsou odlišeny jako jediné lovecké balení k lovu lišek a bude následovat na koni. Beagling je často požívají 'důchodu' liška lovci, kteří mají buď trvale příliš mnoho zranění nebo ztratil agilnost jezdit koni, nebo kteří mají v přírodě a kamarádství na lov. Bylo také tradičně tak pro mladé lidi naučit, jak jednat se lovečtí psi v menším rozsahu, než šli na hon s foxhounds a mnoho slavných veřejných školách měli balení druh loveckého psa. Nyní však pouze čtyři školy balení, přičemž pouze dva univerzitní balení zůstávají. Když beagling pěšky, tradiční lomu je zajíc.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Psí sporty, Myslivost.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Šachy 2.Šipky (sport) 3.Cricket 4.Rovnou čtyři
5.Gaelština házená 6.Sudoku 7.Canyoneering 8.Konkurenční stravování
1.šachy, 2.šipky-(sport), 3.cricket, 4.rovnou-čtyři, 5.gaelština-házená, 6.sudoku, 7.canyoneering, 8.konkurenční-stravování

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Web Jan s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Beagling) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share