Australský fotbal

Rate me now!
4.85

 
Australský fotbal Image:
Australský fotbal
 
 

Australský fotbal

Australský fotbal , AFL Bundaberg-Wide Bay, AFL Darling Downs, AFL Mackay, AFL Mt Isa, AFL Townsville, Aussie Fotbal, Aussie Pravidla, Aussie Pravidla fotbalu, Australsko-Pravidla fotbalu, Australský fotbal, Australský řád, Australský fotbalista pravidla, Australská fotbalová pravidla na léto 1956 Olymp, Australská fotbalová pravidla, Fotbal (Australská pravidla), Vykopnutí (Australská pravidla fotbalu), Stylů kopání, Viktoriánec Pravidla fotbalu
Australská (pravidla) fotbal, nebo jednoduše známý jako fotbal, fotbal nebo Australan pravidel je tým sport hrál mezi dvěma týmy, z 18 hráčů s míčem v jeden protáhlý tvar sféroid. Jedná se o variantu fotbal hráli venku na velké oválné trávy polí, přičemž čtyři branky na obou koncích.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Australská kultura, Míčové hry, Kolektivní sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Big loveckou hru 2.Auto Race 3.One-pocket 4.Rock rybolov
5.Zakrnět kite 6.Pozemní hokej 7.Kneeboarding 8.Rakety (sport)
1.big-loveckou-hru, 2.auto-race, 3.one-pocket, 4.rock-rybolov, 5.zakrnět-kite, 6.pozemní-hokej, 7.kneeboarding, 8.rakety-(sport)

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu irene. s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Australský fotbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share